Hakkımızda

Hakkımızda

19 yıllık bilgi ve deneyimin, genç ve dinamik bir kadroyla birleşmesinden doğan AYT MICE, sizlerin ve değerli misafirlerinizin seyahatlerinde en önemli çözüm ortağıdır.

 

Uzman profesyonel kadromuz; Vize işlemleriniz dahil tüm ayrıntıları sizin için  kolaylaştırmak, konsolosluklar önünde saatlerce beklemeden, prosedürle uğraşmadan, sorunsuz vize almanızı sağlamak ve sizleri keyifle seyahat ettirmeyi hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz;

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş olan firmamız, Türkiye'nin en iyi tatil hizmeti sunan lider kuruluşu olmayı amaçlamaktadır.

 

Misyonumuz; 

Sektördeki yeniliklerde lider olmak,
Yenilikçi ve Yaratıcı Hizmetler sunmak,
Müşterilerine her zaman değer vermek,
Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
Çalışılması tercih edilen şirket olmak,
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına Kurumsal Müşteri Temsilcisi ile gizlilik ilkelerine sadık kalarak hızlı ve en iyi hizmeti vermek,

 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri beklentilerini aşmak, en kaliteli hizmeti sunmak,
İletişim, sinerji ve takım ruhu çalışmasını teşvik etmek,
Yetkin ve Yetenekli uzman ir takım olmak,
Daima Yenilikçi olma,

 

Kalite Politikamız

Sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, yenilikleri takip edip müşterilerimize kesin ve doğru bilgiler sunmak, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir.

 

Saygılarımızla,